Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Chip tuning Megane 1,9 dTi 98KM


kemot

Rekomendowane odpowiedzi

rzecz ciekawa choć problem polega na tym że jeśli po zamontowaniu bedziesz miał problemy z obrotami itp to i tak czeka cię wizyta w na hamowni aby ci to dostosowali do auta...

 

ja tam zbieram na profesionalny chip... może do krzepic nie będzie go w aucie ale na Borkach kto wie <ok> choć chyba bardziej inny plan wypali do Borek ale to jak narazie mała tajemnica :mrgreen: nawet żona nie wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kemot też o tym myślałem, ale chyba się skłaniam ku tym droższym rozwiązaniom... raczej bym wolał wydać ten 1kzł (gdzieś we wrocławiu) i masz hamownie + program pod SIEBIE (dopasowany do wieku autka, zuzycia, przebiegu etc...).

 

Poza tym, jak zostawiasz autko na miejscu to masz pewność że nim wyjedziesz sprawnym:) (Jak zepsują to naprawią<ok> ) a tak to różnie może być (piszę z punktu widzenia elektronika - bo nim jestem:) i różnie to bywa z takim lutowaniem:P ).

 

:mrgreen:

Konkluzja:

Ja bym dozbierał:)

P.S. Nie wiem czy to dużo da w meganie... te turbinki ze stałą geometrią nie są za fajne:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurt, chyba masz racje, też obawiam się, że po takim zabiegu auto mogło by poprostu nie odpalić. Ale czytałem komentarze gościa, który to sprzedaje i kupujący widzą różnice i są zadowoleni. Noo chyba, że komenty wystawiali jego kumple <ok> Ciekawiło mnie czy ktoś coś takiego już zakładał, bo słyszałem, że takie same chipy wkładają w firmach zajmujących się tuningiem. Najlepiej było by to sprawdzić mając jeszcze jednego kompa i w niego to wlutować, żeby w seryjnym nie grzebać (w razie gdyby nie miało to działać), ale to też są koszta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Czy coś w temacie Panowie podziałali może? Bo bardzo jestem ciekaw. Dla mnie akurat 700 zeta warte jest ryzyka (szczególnie jeśli ktoś już założył i mu działa) <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Odświeżam temat...

Bawił się już ktoś może w chipowanie dTi 98KM ??

Chciałem założyć chipa ale bez żadnego lutowania tylko zmienić istniejący program w CPU.

A może znacie jakąś firmę godną polecenia w woj lubelskim bądź w okolicach :)

Dowiadywałem się w firmie pod Łodzią, że dodają ok 25 kucy i do 40 Nm + hamowanie przed i po za 800 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam,podpinając się pod temat czy miał ktoś do czynienia z takim chipem: http://allegro.pl/chiptuning-renault-megane-1-9dti-98km-chip-i4844122484.html jest coś to warte?

Edytowane przez trewi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!